Księgowość dla lekarzy

  • by

Jesteś pracownikiem służby zdrowia, który wykonuje obowiązki zawodowe w oparciu o samozatrudnienie, kontrakt lub zarejestrowaną działalność gospodarczą?
Nasze biuro rachunkowe wychodzi więc do Ciebie z propozycją specjalnej oferty dedykowanej branży medycznej. Kompleksowo obsługujemy zarówno lekarzy różnych specjalności, stomatologów, pielęgniarki, położne, rehabilitantów, jak i pozostały personel medyczny.
Posiadamy doświadczenie we współpracy z sektorem służby zdrowia, znając doskonale jego specyfikę, jak i regulacje prawne dotyczące realizacji obowiązków podatkowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie zoptymalizować Twoje wydatki związane z prowadzoną księgowością.

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, jak ograniczonymi zasobami wolnego czasu dysponują przedstawiciele branży medycznej, dlatego też naszą odpowiedzią na ten problem jest oferta kompleksowej obsługi księgowej skierowana dla lekarzy. Ciągłe zmiany przepisów podatkowych, powodują, że coraz więcej czasu trzeba poświęcić na rozliczanie się z fiskusem i ZUS zamiast skupić się na niesieniu pomocy chorym i potrzebującym.Dlatego dzięki naszej ofercie problem ten może zostać wreszcie rozwiązany. Oszczędność czasu i pieniędzy znajduje się wręcz na wyciągnięcie ręki!
Podejmując współpracę z klientami z branży medycznej, wypracowaliśmy modelowe rozwiązania w zakresie prowadzenia księgowości dla lekarzy i pozostałego personelu służby zdrowia. Zdobyliśmy doświadczenie, które w połączeniu z wykształceniem oraz wysokimi kompetencjami stanowią gwarancję profesjonalnie zrealizowanych usług. Nie poprzestajemy jednak na tym, czego do tej pory udało nam się dowiedzieć. Stale bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach i warsztatach praktycznych z zakresu rachunkowości dla branży medycznej. Tym samym pozostajemy na bieżąco z aktualnymi przepisami i rozporządzeniami prawa księgowego

Zakres realizowanych przez nasze biuro rachunkowe usług księgowych dla lekarzy obejmuje ewidencje dokumentów księgowych w PKPiR, ewidencję środków trwałych i wnip, sporządzania deklaracji na potrzeby podatku dochodowego,obliczanie miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy, prowadzenie rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, sporządzania deklaracji ZUS oraz rocznego zeznania podatkowego.

Księgowość dla pielęgniarek, położnych i personelu medycznego
Staramy się być kompleksowi, więc oprócz usług dedykowanych lekarzom, prowadzimy również księgowość dla pielęgniarek i położnych, a także pozostałych pracowników związanych ze służbą zdrowia. Księgowość dla personelu medycznego dostosowujemy ściśle do specyfiki prowadzonej działalności w ramach realizowanej specjalizacji. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, iż każdy działalności gospodarcza w branży medycznej generuje innego rodzaju wydatki oraz dochody. Dlatego zapewniamy iż posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę potrzebne do realizacji usług księgowych dla zróżnicowanego personelu medycznego.
Praca w oparciu o kontrakt, samozatrudnienie czy działalność gospodarczą staje się w przypadku wielu profesji medycznych normą, dlatego obserwujemy stały wzrost popytu na księgowość personelu medycznego. Wychodzimy najnowszym trendom naprzeciw, dlatego w naszej ofercie musiała znaleźć się księgowość dla pielęgniarek oraz pozostałych osób świadczących usługi w zakresie służby zdrowia. Wypracowane dotychczas dobre praktyki w prowadzeniu rachunkowości dla sektora medycznego zamierzamy stale utrwalać, a także pogłębiać o nowe doświadczenia. Stanowi to gwarancję niesłabnącej satysfakcji naszych klientów ze współpracy z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *