Polski Ład uderzy w firmową gotówkę

Zmniejszenie limitu dla firmowych płatności przewiduje art. 22 nowelizacji ustawy o podatkach dochodowych wprowadzającej tzw. Polski Ład (Dz.U. z 2021 r. poz. 2105). Przepis zmienia odpowiednio art. 19 ust. 1 pkt 2 prawa przedsiębiorców (t.j. Dz.U. z 2021 r. poz. 162 ze zm.). Niższy limit płatności gotówkowych ma być kolejnym rozwiązaniem, które zachęci Polaków do obrotu bezgotówkowego. Skutki wejścia w życie innych regulacji Polskiego Ładu, które realizują podobny cel, opisywaliśmy m.in. w artykule „Spór o gotówkę wpycha przedsiębiorców na minę” (DGP nr 147/2021). Wskazaliśmy tam m.in. na przepis, zgodnie z którym płatności od konsumenta na kwotę powyżej 20 tys. zł powinny być bezgotówkowe, a przedsiębiorca musi być przygotowany, aby taką płatność zrealizować. Jeśli przyjmie np. 21 tys. zł w formie gotówkowej, nie tylko będzie musiał rozliczyć się z przychodu z transakcji, ale też zapłaci dodatkową sankcję za przyjęcie pieniędzy.Do tej pory mniej mówiło się o skutkach obniżenia limitu płatności między firmami. A mogą być one równie dotkliwe.Będzie trudniej o kosztyDo zmienionego art. 19 pkt 2 prawa przedsiębiorców odnoszą się art. 15d ustawy o CIT i art. 22p ustawy o PIT. Z obu przepisów wynika, że przedsiębiorca nie pomniejszy przychodu o wydatek w tej części, w jakiej płatność dotyczy transakcji, o której mowa w art. 19 prawa przedsiębiorców, i:

 • została dokonana bez pośrednictwa rachunku płatniczego,
 • została dokonana przelewem na rachunek inny niż widniejący na tzw. białej liście prowadzonej przez szefa Krajowej Administracji Skarbowej w przypadku, gdy dostawcą był czynny podatnik VAT,
 • pomimo zawarcia na fakturze wyrazów „mechanizm podzielonej płatności” została dokonana z pominięciem tzw. split payment.

W obecnym brzmieniu art. 19 prawa przedsiębiorców nakazuje przedsiębiorcom rozliczać się za pomocą rachunku bankowego, jeśli „jednorazowa wartość transakcji, bez względu na liczbę wynikających z niej płatności, przekracza 15 tys. zł lub równowartość tej kwoty”.Innymi słowy, jeśli jeden przedsiębiorca zapłaci innemu ponad 15 tys. zł gotówką lub przelewem na inny rachunek niż widniejący na białej liście albo nie zapłaci tej kwoty w podzielonej płatności, nie zaliczy jej do kosztów uzyskania przychodu i realnie zapłaci wyższy podatek. Wpłata powyżej limitu 15 tys. zł na rachunek inny niż widniejący na białej liście oznacza też solidarną odpowiedzialność z dostawcą za VAT nierozliczony z tytułu transakcji.Od początku 2022 r. wspomniane zasady będą więc dotyczyć większej liczby transakcji i większej grupy przedsiębiorców, bo limit płatności, o której mowa w art. 19 prawa przedsiębiorców, zmniejszy się do 8 tys. zł.Jednorazowa wartość transakcjiMoże to okazać się problemem dla firm zawierających umowy ramowe lub wynajmujących lokale firmowe. Przepisy nie odwołują się bowiem do pojedynczych płatności (np. czynszu), ale do „jednorazowej wartości transakcji”. Co przez to rozumieć, wyjaśnił szef KAS po raz pierwszy w interpretacjach zmieniających z 9 grudnia 2019 r. (sygn. DPP13.8221.195.2017.CPIJ i DPP13.8221.198.2017.CPIJ). Doprecyzował wtedy, że „jednorazowa wartość transakcji” dotyczy wartości umowy, a nie poszczególnych kwot płaconych za zamówienie. To zaś oznacza, że jeśli przedsiębiorcy nie wiedzą, jak długo potrwa umowa i jaka będzie jej wartość, ale wiedzą, że do upływu przewidzianego w niej w okresie wypowiedzenia:

 • limit nie zostanie przekroczony – płatności mogą być w gotówce do przekroczenia kwoty 15 tys. zł (a od 2022 r. 8 tys. zł),
 • limit zostanie przekroczony – to już pierwsza płatność powinna być realizowana w gotówce.

Jeśli przedsiębiorcy znają czas trwania umowy, ale nie znają jej wartości, powinni przemnożyć kwoty miesięcznych płatności przez czas obowiązywania porozumienia. Jeśli wynik przekroczy limit, to już pierwsza płatność powinna być bezgotówkowa. Jeśli nie znają ani czasu trwania umowy, ani jej wartości, liczy się kwota płatności do momentu jej ewentualnego wypowiedzenia.Czynsz i umowy ramoweTaką wykładnię potwierdzał niejednokrotnie szef Krajowej Informacji Skarbowej w wydawanych interpretacjach indywidualnych. Zawarte w nich wnioski dotyczyły najczęściej przedsiębiorców wynajmujących biuro i zastanawiających się, czy mogą płacić kontrahentowi gotówką, oraz firm np. medycznych zawierających umowy ramowe, których łączna wartość znacznie przekraczała limit.Zdaniem Jana Czerwińskiego, radcy prawnego i starszego menedżera w kancelarii Domański Zakrzewski Palinka, to właśnie mali i średni przedsiębiorcy związani umowami ramowymi mogą najbardziej odczuć skutki obniżenia limitu płatności gotówkowych. Zmiany spowodują bowiem to, że będą oni musieli weryfikować znacznie większą liczbę zawieranych umów i powiązanych z nimi płatności pod kątem tego, czy rachunek bankowy dostawcy jest na białej liście. Od tego zależy bowiem prawo do pomniejszenia przychodu o koszt uzyskania przychodu.Podobnego zdania jest Wojciech Kieszkowski, doradca podatkowy i partner w Solveo Advisory. – Podatkowe skutki obniżenia limitu płatności gotówkowych w transakcjach między firmami przechodzą nieco bez echa, a mogą dotknąć mniejszych przedsiębiorców. Takie podmioty nie mają wdrożonych procedur automatycznej weryfikacji białej listy, a w konsekwencji może je czekać znacznie więcej pracy, aby utrzymać prawo do zaliczenia wydatków do kosztów uzyskania przychodu – uważa ekspert. Branże budowlana i handlowa.

Zdaniem Marcina Madeja, doradcy podatkowego w nip-inspektor.pl, skutki obniżki limitu płatności gotówkowych mogą też dotknąć przedsiębiorców z branży budowlanej i handlowej np. na rynku hurtowym i w marketach budowlanych, gdzie transakcje gotówkowe są na porządku dziennym.- Sprzedawcy powinni w związku z tym odpowiednio zabezpieczyć systemy kasowe lub przekazać wytyczne dla obsługi klienta, aby przy płatnościach na kwotę powyżej 8 tys. zł, niekoniecznie wynikających z umowy ramowej, wymagać płatności bezgotówkowej – wskazuje ekspert. Dodaje, że nowe przepisy mogą być w podobnych sytuacjach obchodzone tak jak obecnie. – Wzrośnie liczba mniejszych transakcji niezwiązanych z umowami ramowymi, których wartość nie przekroczy 8 tys. zł. Do momentu wprowadzenia obowiązkowego korzystania z Krajowego Systemu eFaktur praktyka taka będzie praktycznie nie do wykrycia i udowodnienia – ocenia Marcin Madej.

Wojciech Śliż, doradca podatkowy w Kochański i Partnerzy, zauważa jednak, że już w 2022 r. niższy limit płatności gotówkowych i zakładane upowszechnienie obrotu bezgotówkowego może pozwolić fiskusowi łatwiej kontrolować transakcje międzyfirmowe przy wykorzystaniu rozwiązań analitycznych. W teorii pozwoli to uszczelnić system podatkowy. Paradoksalnie może jednak przynieść także odwrotny efekt.- Zmiana dotychczasowego sposobu zapłaty za towary i usługi może nie tylko podwyższyć koszty prowadzenia działalności, ale także generować inne ryzyka związane chociażby z naturalnym w przypadku płatności bezgotówkowej odroczeniem momentu otrzymania płatności, a w skrajnym przypadku nawet nieotrzymania jej w ogóle – zauważa ekspert. Dlatego też może się poszerzyć grupa przedsiębiorców, którzy będą kontynuować płatności gotówkowe, ale nie uwzględnią ich w swoich rozliczeniach. I tak bowiem nie będą mogli zaliczyć płatności do kosztów uzyskania przychodu. – Szara strefa może więc dostać dodatkowy impuls – przestrzega ekspert.

Niższy limit płatności gotówkowych przynajmniej w teorii nie zmieni nic w rozliczeniach na gruncie VAT. Od początku 2021 r. ustawodawca nie odwołuje się już bowiem do przepisów prawa przedsiębiorców i w art. 108 ust. 1a ustawy o VAT wprost odwołał się do kwoty 15 tys. zł.- W praktyce jednak Polski Ład może dodatkowo zachęcać firmy do podzielonej płatności – uważa Wojciech Kieszkowski.

Zgodnie z art. 15d ust. 4 pkt 3 ustawy o CIT i art. 117ba par. 3 pkt 4 ordynacji podatkowej zapłata w split paymencie to jeden ze sposobów na uniknięcie sankcji za płatność na rachunek inny niż widniejący na białej liście. Innym nadal będzie złożenie zawiadomienia do urzędu skarbowego o błędnej wpłacie w terminie 7 dni od zlecenia przelewu (na druku ZAW-NR).- Jeśli sankcje w podatkach dochodowych pojawią się w 2022 r. już powyżej kwoty 8 tys. zł, to dla wielu przedsiębiorców podzielona płatność może okazać się najwygodniejszym rozwiązaniem, które zabezpieczy koszty uzyskania przychodu – podsumowuje Wojciech Kieszkowski.

źródło: gazetaprawna.pl

30 myśli na “Polski Ład uderzy w firmową gotówkę”

 1. I was excited to discover this website. I want to to thank you for your time for this wonderful read!! I definitely liked every part of it and i also have you book-marked to look at new things on your website.

 2. במהלך העיסוי משאיר המעסה את אבני
  הבזלת בנקודות שונות על גוף המטופל כדי לספוג את האנרגיות והרעלים בגוף ולתרום לשחרור הלחצים והעומסים
  הנפשיים ושיפור ההרגשה. גם אם תזמינו עיסוי מפנק לבית המלון בחדרה שבו אתם
  שוהים בבירה, האווירה תשתנה, האורות יתעממו ונרות ריחניים יהיו בכמה פינות החדר, אתם תשכבו
  רק עם מגבת על גופכם שתרד
  אט, אט, ככל שהעיסוי יעבור לחלקים השונים בגוף.
  חדרים להשכרה לפי שעות בלוד מאפשרים לכם לא לזוג
  ממקום האירוח מכיוון שדאגו לכם לכל הפרטים הכי קטנים
  שאפילו לא חשבתם, ברוב המתחמים תוכלו ליהנות מג’קוזי ספא,
  בריכת שחייה בעונה, מיטות שיזוף,
  סאונה, פינות ישיבה, פינת מנגל.
  חדר לפי שעה בלוד מעניק לכם אטרקציות בקרבת מקום הכוללות
  – כ15.6 ק”מ מלוד בעיר ת”א תוכלו ליהנות מגני הטבע המציע
  ספארי, גן חיות, פינת יצירה, פארק
  לאומי, פינות ליטוף, ג’ימבורי חוויה נהדרת לזוגות אוהבי טבע.

  בספא, ששייך לרשת של L רפאל של רונית רפאל, יש שישה
  חדרי טיפולים בעיצוב מודרני ומינימליסטי, פינות מנוחה,
  ארבע סאונות, חדר כושר מאובזר ובריכת שחייה
  חיצונית המחוממת גם בחורף.
  West&Spa נמצא במלון וסט לגון ריזורט בנתניה וכולל שתי
  קומות בהן שבעה חדרי טיפולים וכן חמאם תורכי,
  סאונה יבשה ורטובה וחדר כושר. ספא L.Raphael נמצא במלון The Jaffa בלב
  יפו העתיקה. בחירה של מרכז ספא מושלם ומדויק לכם
  תלוי בהעדפות האישיות שלכם ובצרכים המשתנים של האדם.

 3. בשורה התחתונה, העובדים המודרניים מעדיפים
  עבודה בקרבת הבית. כל עיסוי ארוטי יהיה בקרבת דירה דיסקרטית או חדר להשכרה לפי
  שעה בבת ים. בין אם חשקתם בדירה דיסקרטית רחבת היקף ומודרנית
  ובין אם בדירה יותר צנועה, הכל בר
  השגה. בילוי ספונטני – אם בא לכם להתפנק עכשיו, עיסוי אירוטי בבת ים הוא הפתרון המושלם.
  אחת ולתמיד – איך למצוא עיסוי ארוטי ברחובות?
  עמוד הבית / עיסוי אירוטי בקריית ים.

  עיסוי אירוטי בבת ים מתרחש מתי שבא לכם ואיפה שבא לכם, אתם קובעים.

  עיסוי אירוטי במרכז – אילו סוגים של עיסוי זמינים?
  איך מקבלים עיסוי אירוטי מקוקסינלית?
  בעזרת האינטרנט תוכל להזמין עיסוי
  אירוטי בבת ים מבלי למסור פרטים אישיים.
  עיסוי אירוטי בקריית ים. עיסוי מקצועי
  עד הבית – בשביל עיסוי מקצועי
  ספיישל עד הבית, תצטרכו לשלם על התענוג כ -50-80 ₪ יותר מעיסוי
  בקליניקה, תלוי בעיקר במרחק שלכם מהמטפל.

  מחכים לכם במרחק נגיעה ושיחה קצרה.
  אני חובב מושבע של שיחות סקס, כל פעם זה כיף ובכל
  פעם זאת חוויה שונה. מלבד זה שאני אוהב לצאת לבלות,
  להכיר בחורות, להשתכר ולרקוד במועדונים עד אור הבוקר, אני אוהב לעשות שיחות סקס.

 4. אתר בריאותי מקצועי עם מידע רב על כל סוגי הויטמינים, המינרלים ותוספי המזון, לבריאות האדם.
  באתר האינטרנט תמצאו מידע על מסלולי
  טיפול לזוגות. טורבו טק הוקמה על ידי
  „שחף סחר” ו”מרכז חלפים”, חברות הפועלות בשוק הרכב
  בארץ מזה שנים רבות, על מנת לתת מענה למחסור ולחוסר מקצועיות בשוק הרכב הישראלי, בתחום מגדשי הטורבו.
  חברה השוכנת באיזור פתח תקווה המנוהלת על ידי
  ליאור שמחי .ליאור הינו צלם מקצועי מזה
  8 שנים המעניק שירות ללקוחות ממקום אוהב חם ואמיתי.

  כאן תוכל לבחור מתוכן, את מי שעונה על טעמך ועל דרישותיך ותעניק לך שירותי ליווי בבאר שבע בצורה הטובה ביותר
  ולשביעות רצונך. עיסויים בבאר שבע .

  עיסויים בהרצליה מתומחרים בעלות המתחילה ב-150 שקלים והם יכולים גם להגיע לעלות של כ-500 שקלים.

  בפועל, תוכלו להגיע אל מכון עיסויים מפנקים במטרה
  לקבל עיסוי מפנק בהשרון והסביבה
  בלבד, או לחילופין יוכל המעסה להגיע אליכם עד פתח הבית או אתם יכולים להגיע אליו לדירה פרטי.
  חדרים לפי שעה ברחובות למשל יכולים להיות מבוקשים במיוחד לרגל אירוע משפחתי.
  תנורי תאמר הם עסק משפחתי קטן שהתחיל ליצור ולייבא קמיני עצים יפים בצפון -ניסיון מעל 30 שנה.
  מ חברת שדר הינה חברה יצרנית החלה את דרכה לפני 40 שנה כיצרנית של חלקי גז ואביזרי גז
  ,כבישה חמה ועיבוד שבבי.
  יצירת אווירה ותקשורת טובה בתחילת העיסוי משפרת
  אותו והופכת את הטיפול לחוויה מרגיעה.

 5. אנחנו מאמינים בעבודת צוות מקצועית כשבראש הצוות – עומד הלקוח.

  הרגעים שלך בידיים טובות, בפוטו קנבס
  מאמינים במקצועיות, איכות ושירות.

  דה סול גאים להגיש לך תכשיטי
  מעצבים העשויים בעבודת יד ומגוון תכשיטי איכות מושקעים וייחודיים.
  ג’חנון ביתי בעבודת יד , טעים במיוחד בכל
  שבת משלוחים חינם בחדרה ועמק חפר.
  היום אני מנהלת קליניקה עצמאית
  בחדרה המתעסקת בחיבור שבין גוף ונפש.
  ייחודם של ערבי שירה בציבור
  אותם אני מקיים, הוא בהתאמה לכל קהל ולכל מקום, החל מאולמות גדולים
  ועד למפגשים אינטימיים כגון:
  בתים פרטיים וכו’. אני באה לספר רק
  את הסיפור שלי וכאמור, אני מתייחסת לזה כעבודה לכל דבר ועניין ובעיני כל עבודה מכבדת את בעליה
  ולכן, אני גם דורשת במהלך העבודה שיכבדו אותי, את הרצונות שלי ואת הקווים האדומים שלי.
  כל מה שרציתם לדעת על תרופות גנריות
  לשיפור הזקפה והתפקוד המיני של הגבר.
  מסלולים ודרכי ריפוי המבוססים על תכונות טבעייות המצויות בכלל המערכות המרכיבות את מי שאנו (כמובן
  שתכונות אלה מאפיינות את המערכות המרכיבות כל בעל חיים).
  היום, הודות לרשת האינטרנט המצב הינו שונה לגמרי וכל מי שמחפש אחר נערות ליווי בתל והמרכז, יכול למצוא את מבוקשו ברשת.

  חבילת עיסוי עד הבית בתל אביב מבוצעת על ידי צוות הספא עצמו,
  אשר מספק שירותי עיסוי בלבד בשלל שיטות עבור מגוון צרכים ומטרות.

 6. המכון פתח לאחרונה את שעריו בפני תושבי פרדס חנה וכרכור, עם 4
  קליניקות עמיתות פעילות ובטיפולם המסור של פסיכולוגים
  ופסיכותרפיסטים מומחים. העיסוי המוכר לרוב האנשים הוא אותו עיסוי בחולון מהנה
  שניתן לאנשים במרכז הבריאות של
  בתי מלון או על ידי קליניקות פרטיות של עיסוי אירוטי בפתח תקווה בחולון ובערים נוספות בישראל.
  טיפולי עיסוי אירוטי מבוססים על אינטראקציה צמודה בין המעסה לבין המטופל.
  מעבר לכך, שירותי האתר מתאמים להזמנת עיסוי אירוטי בירושלים לאחד
  החדרים בבתי המלון המפוארים של העיר.
  דרך האתר תוכלו להזמין עיסוי בקליניקה או אפילו עיסוי עד הבית.
  בקליניקה שלי יש ספא פרטי בשילוב של אבנים חמות עם סאונה פינית יבשה ובריכת זרמים לבעיות גב.
  סוגי עיסויים בחיפה עיסוי מפנק,עיסוי פנים,משולב,עיסוי אלטרנטיבי,
  טנטרי,אבנים חמות. אם מחפשים היטב, אפשר למצוא גם מכוני עיסוי טובים
  בקריות. איזה עיסוי אתם מחפשים בדיוק – חיפה היא עיר גדולה, ולכן קיימים בה לא מעט מכוני עיסוי.

  עיסוי אירוטי בחולון מתאפיין
  ברמה גבוהה של מקצועיות.
  תושבי ירושלים יכולים להשתמש בשירותי אתר
  האינטרנט כדי להתפנק עם עיסוי אירוטי קרוב לבית.
  ובימינו, בעידן האינטרנט הרבה יותר פשוט לעשות זאת.

  דירות דיסקרטיות בקריות מחפשים שני סוגי קהלי יעד, ישנם אנשים
  המחפשים דירות דיסקרטיות בהן הם יוכלו לעשות אהבה עם המאהבת שלהם,
  שזהו די נפוץ בעידן המודרני.

 7. נערות ליווי בלונדיניות, חלומית שתגיע אליך לתל אביב?
  כאן תמצא נערות ליווי שיגיעו אליך בהתראה קצרה ויגשימו
  את כל הפנטזיות הרטובות שלך.
  שירותי ליווי פרטיים ויוקרתיים מחכים לכם ממש כאן.
  כאן תמצאו הכל, קופונים, עסקים, יד2,
  רכב, נדלן, פרויקטי בנייה, דרושים, בעלי מקצוע,
  מכירות מעסקים פרטיים ועוד.
  בארץ וגם בארצות אחרות קיימות מרפאות לעזרה אלטרנטיבית וקונוונציאונלית לאישה, לילד, לקשיש,
  אך לא בכל מקום תמצאו מרפאה אשר עוזר למנוע בעיות גוף
  ונפש של גברים. בעלת מעבדת תיקון שעונים –
  האחריות לשעונים ניתנת בחנות וזאת כדי למנוע מהלקוח טרטור במעבדות
  היבואנים. בסנטר פרינטר ישנן מעבדת שירות למדפסות ומעבדת
  שירות למכונות צילום. בחברת סנטר פרינטר מלבד קניית מדפסות, מדפסות
  צבע, טונרים ומכונות צילום.
  גלעד הפקות היא חברה המתמחה בשירותי צילום לאירועים.
  רשת מחסני הדלת הינה חברה לעיצוב ושיווק דלתות בטחון , עם מבחר דלתות מעוצבות ממיטב המותגים המובילים בענף הדלתות.
  אניגמה הינה חברה המתמחה בהפקות ימי כיף לעובדים, כנסים ואירועים ומציעה את
  כל השירותים הנלווים הרלוונטים להפקת יום מושלם.
  חברת וירטואל פוינט הינה
  החברה המובילה בישראל בהפקת אנימציות, סרטי תדמית וסרטי הדרכה רפואיים.
  י אדריכלים ומהנדסים מן השורה הראשונה צוות עובדי החברה הינו צוות קבוע
  והחברה אינה מעסיקה קבלני-משנה.
  שר”פ תל השומר הינו מרכז רפואי פרטי, שנמצא בסמוך למרכז הרפואי שיבא. בשר”פ תל השומר עובדים צוות המקצועי והמיומן ביותר
  של רופאי שיבא, ממרבית מקצועות הרפואה הקיימים.

 8. הלוהטות של דירות דיסקרטיות בראשון לציון שהופכות למורות בזמן
  הדייט הפרטי, יכולות ללבוש בגדים מיוחדים מחנויות
  סקס. שאר נערות ליווי באשון לציון הוא פרבר גדול ופרוס, עם מתחם הקולנוע, המסעדות ופארק השעשועים שלו ממש
  מערבית לעיר העתיקה במורד רחוב רבין.
  תושבי בת ים או תיירים המגיעים לעיר יכולים לבלות בדירות דיסקרטיות לא פחות אקסקלוסיביות מאשר חדרים של
  בית מלון. לפעמים הם לא יכולים להבדיל בין מודלים שתצלומים שלהם לקשט את מכסה
  של מגזינים אופנה. השמחה והאדרנלין הם אלה שגורמים לנו להמשיך וליהנות מהחיים, להעריך כל
  רגע. כל אלה תרמו לכינוי של רחובות כ- עיר ההדר.
  כיום פועל בעיר רחובות אתר הפרדסנות על שם מינקוב, המתעד ומנציח את
  מורשת ההדר והעבודה העברית של מורשת העולים.
  עוד אפשר למצוא בדירה דיסקרטית
  זה האופציה להתקלח במקום נקי ומטופח, לפני וגם אחרי, ללגום כוס קפה ולהסתכל על חוף הים המהמם של בת ים.
  בת ים היא עיר עם הרבה מאד צעירים וצעירות,
  שאוהבים את חוף הים, החנויות המדליקות הלא יקרות ושפע הבילויים.

  עיר בעלת אופי צנוע, מתון ומאופק.
  בחורה רומנטית ושובבה… מחפשת את הנסיך שלה.
  להנאה הדדית חסר מעצורים, בחורה סוערת ושובבה.
  אנשי תל אביב והמגיעים אליה ומחפשים מקום שקט ושלוו לבלות בו מספר שעות הרחק מההמולה לבילוי אינטימי עם
  בת הזוג או להתארח אצל בחורה שתענג ותפנק אתכם בדירה דיסקרטית?

 9. אחת הטעויות הגדולות ביותר שתוכלו לעשות היא להמתין לאירוע מיוחד בכדי
  ליהנות מעיסוי. כרופאים תוכלו
  להנות משירותי המתחם והכל בכדי שתוכלו להתפנות לקבלת
  המטופלים שלכם בזמנים שאתם בשעות הקבלה שלכם.
  כאן תוכלו לחנות בחנייה פנימית אשר מאפשרת לכם
  לחנות במקום מוצנע; אין
  סיכוי שמישהו שמכיר אתכם יעבור כאן ויזהה את הרכב.
  למשל אולי תרצו לפנק את הבחורה בזר פרחים, בלונים, שמפנייה או שוקולדים – בחלק
  מהמקומות אפשר להזמין את הדברים הללו והם יחכו לכם בחדר.
  גברים אחרים שלא תהיה להם האפשרות מסיבות כאלו ואחרות להזמין את נערה אליהם, יעדיפו
  את הדירות הדיסקרטיות ואת העובדה שהם יכולים להגיע למקום, ליהנות מהשירותים של הבחורה ולחזור הביתה כאילו כלום לא קרה.
  הם יכולים לעבוד הרבה ומאוד קשה – כתוצאה לכך
  הם רוצים לנוח בצורה הכי טובה ויוצאת דופן ומזמינים לביתם או למלון נערות
  ליווי בצפון. כך שאם אתם שמים את האינטימיות והפרטיות מסאז טנטרי בודי
  במקום הראשון קרוב לוודאי ששירות של נערות ליווי להזמין
  עד בית מלון יהיה עדיף עבורכם, לעומת זאת במידה ואין לכם מקום אליו אתם יכולים להביא את נערה מציצה בננה אולי דירות דיסקרטיות
  יהיה דווקא השירות העדיף עליכם – כך או כך חשוב שתיהנו מהשירות.

 10. הזדמנות עבורכם להכיר בחורות
  ממדינות זרות, דבר שבדרך כלל לא קורה אלא אם
  כן אתם מבלים במקום תיירותי כמו אילת.
  יתרון משמעותי נוסף של שירותי הליווי הוא המחיר שבדרך כלל משתלם לכולם.
  יתר על כן, אם במקרה אתה פנוי לכמה שעות ואתה נמצא באזור
  שאתה בדרך כלל לא נמצא בו, תוכל להזמין נערת ליווי מרעננת ומפנקת שתעזור לך להעביר את הזמן בנעימות בריגוש מתוק.
  מטפלים נעזרים בשורה של טכניקות כמו ליטופים רכים
  וארוכים, לישה ותנועות סיבוביות,
  במטרה להרגיע את השכבות העליונות של השרירים, להפחית נוקשות
  באזור ולהביא אל עיסוי משחרר של שרירים תפוסים.
  לסיכום; עיסוי פרטי בלוד הנו עיסוי
  מקצועי לכל דבר. עיסוי מפנק בלוד
  הוא אחד מאותם טיפולים שהספורטאים
  עושים לעתים קרובות על מנת לשמור על בריאות הגוף שלהם,
  להפחית את הסיכון לפציעות, לאושש את הגוף
  מהר יותר בין האימונים והתחרויות והכול
  כדי להגיע מוכנים ורעננים יותר לתחרויות הבאות.
  בחיפה והסביבה, 26, חיפה; כל סוגי עיסוי ארוטי במקום
  אחד אצלנו. ביקור במקום לפני הטיפול: אם אתם רוצים להיות בטוחים במאה אחוז בתמצאו מקום שעושה
  עיסוי ארוטי ברחובות שעונה על הדרישות שלכם, אנו ממליצים להתחיל בשיחת טלפון
  ולשאול על טיפולי העיסוי, על ההסמכות של
  המטפלים ומה הם בעצם מציעים. עיסוי
  ארוטי זה בדיוק מה שאתם צריכים!

  עם זאת, תוכלו לשבור את השגרה המוכרת
  והידועה מראש עם עיסוי ברמת הגולן כאנשי משפחה אתם משקיעים בילדכם וכאנשי קריירה אתם משקיעים בעבודה
  מסורה ומקצועית.

 11. האתר מציע מגוון רחב של אפשרויות רומנטיות עבור גברים ונשים ברחבי הארץ.
  בצעו חיפוש והזמינו לכם נערת ליווי בפתח
  תקווה, בילוי מהנה מצוות האתר סקסי פור אסקורט.
  מיקה המעלפת, נתניה עד אשדודנערת ליווי לעיסוי שרק רוצה לפנק והיא
  הגיע לישראל ולתל אביב והיא תגיע עד אלייך למסאג’ שרק דוגמנית רוסיה בת
  20 יכולה לתת לך לביתך מלון בלבד נערות ליווי לעיסוי נוספות
  מחכות לך… אנסטסיה בתל אביבמחפשים נערות ליווי בהוד
  השרון? מסיבה זו כדאי לכם לבלות עם נערות ליווי רוסיות.
  ההיצע הגדול של נערות ליווי בירושלים מבטיח שגם אם בחורה אחת לא תהיה זמינה, אחת אחרת תוכל להגיע אליכם תוך זמן
  קצר ולבלות אתכם בבילוי זוגי מסעיר.
  מיהרוסיה דוגמנית נערת ליווי VIP יוקרה בלבד!
  מנגד, כל עוד תקבלו עיסוי בנס ציונה בלבד לאורך
  כ-45 דקות ועד שעה, המחיר שתצטרכו לשלם יהיה נוח הרבה יותר ויהפוך את
  חווית העיסוי לנגישה גם לכם!

  כאן ועכשיו כל השירותים הלוהטים והאיכותיים ביותר מספקים את התשובה לשחרור
  לחצים, כיף ללא פשרות- שירותי ליווי כפר סבא כך
  תבחרו אותם וכך תהפכו את הבילוי שלכם
  למושלם ללא פשרות. איפה מוצאים שירותי ליווי איכותיים בכפר סבא?
  טבריה מהווה את היעד המועדף לחופשה על אנשים רבים, כך שאם גם
  אתם נמצאים שם לצורך חופשה או מכל סיבה אחרת ובא לכם להתפנק ולשדרג את החופשה – כל שתצטרכו לעשות, זה פשוט להגיע לאחת מאותן דירות דיסקרטיות
  בטבריה וליהנות משירותי סקס איכותיים
  אשר ימנפו לכם את החופשה לשיאים חדשים.

 12. לבעיות גב, אפשרות לכוסות רוח.
  עיסוי קלאסי בהשרון והסביבה באזורים, תשומת לב רבה יותר מוקדשת לחלקים מסוימים בגוף (למשל ישבן, גב, אזור צווארון).
  באמצעות לחיצות באזורים מסוימים בכפות הרגליים המקושרים למרידיאנים שונים בגוף האדם
  (ערוצי אנרגיה), תגרם „תגובת שרשרת” של השרירים הגורמת
  להפרשת אדרנלין לזרם הדם, ומבחינה אנרגטית לשחרור של אנרגית צ’י בגוף ויצירת איזון גופני אנרגטי.

  עיסוי לימפתי מסייע לשפר את הפעילות של מחזור הדם ולהפחית נפיחות באזורים ממוקדים בגוף.

  במידה והם לא מתחזקים היטב את הגוף שלהם, הן מבחינת תזונה,
  הן מבחינת כמות העומס על הגוף וכמובן גם מבחינת טיפולים שונים כמו
  עיסוי מקצועי רפואי, הרי שהם עשויים
  להיפצע ואף לגרור פציעות נוספות חמורות יותר לאורך זמן ולפגוע לעצמם בקריירה.
  העיסוי העמוק פועל על רבדים עמוקים ואף יכול לסייע במצב
  של גידים, רצועות ושרירים פגועים מכאן
  יכולתו לסייע לספורטאים מקצועיים.
  ראשית, האם אתם עתידים לקבל את העיסוי בבית או במכון עיסויים?
  תנועות אילו דרושות על-מנת לאזן את זרימת הדם בשריר ולשמר או להחזיר את השריר לפעילות נורמלית.
  פעולות המגע הרציף בשילוב השמן ממריצות את הדם וגורמות
  למוח של המטופל לשחרר אנדרופינים אשר אחראים
  לתחושות של רוגע ומצב רוח מרומם.
  שימוש בכוסות רוח ואבנים חמות (תוצאה
  מעיסוי ראשון).

 13. ניתן למצוא דירות דיסקרטיות באשדוד בכל הרמות
  ואלו הן דירות מפנקות מאוד המיועדות במיוחד לבילויים אינטימיים זוגיים.

  מעסות מפנקות ומתפנקות בכיף בדירה דיסקרטית חדשה בלב בת ים, כל
  אחת במשמרת שלה! בגלל שהם מקדישים את כל זמנם לעבודה, בסוף אין
  להם בת זוג שתבלה איתם באירוע ואז הם נעזרים בשירותיהן של נערות על מנת
  להתלוות אליהם אל האירוע ולא להתפדח.
  י תנועות מתיחה בעצם נגרום להגמשת והארכת מערכת השרירים, העיסוי
  ימריץ ויאזן את מחזור הדם יאזן את
  מערכת העצבים ישרה שלווה נפשית ומאוד
  מומלץ לאנשים הסובלים מבעיות גב
  כתפיים צוואר ובירכיים.חלק מהעיסוי זה כולל פתיחת ערוצי אנרגיה
  בגוף, כלומר לחיצות לאורך ערוצי אנרגיה בגוף יקנה לטיפול מימד חשוב
  של איזון אנרגטי כללי חשוב בגוף ,עוד טכניקה בעיסוי זה שתורמת רבות ומסייעת לגופינו
  הינה לחיצות על כלי דם ראשיים כלומר לחיצה על כלי דם ראשי מביאה לעליית לחץ דם מקומי וזמני שבעקבות זה ישנה האטה של
  קצב פעימות הלב וישנה הרפיה מוחלטת ולאחר ששיחררנו את הלחץ המקומי מנקודה זו
  ישנה זרימה חדשה בבת אחת למקום דבר היעיל מאוד לבריאות הנקודתי
  של האזור מאחר והזרמנו מינרלים חמצן ודם
  חדש דבר הכל כך נחוץ לרקמות ותאים באזור זה.הרבה פעמים מטופלים שואלים האם
  הם ירגישו כאבים למשל בעיסוי תאילנדי ולכן התשובה היא שהעיסוי אכן מורכב מפעולות של
  לחיצות ומתיחות שונות שמופעלות על איבר בגוץ
  כמו הרגליים או הידיים ולכן בהתחלה מאחר ואנו מתייחסית
  לפעולות שבגוף אינו רגיל אליהן ואנו
  מביאים אותו למקומות שהוא אינו רגיל להגיע אז אכן תיתכן תחושת אי נעימות או חוסר נוחות לכמה רגעים אבל תחושת הכאב הרגעית מתחלפת בשחרור מדהים ומרגיע עקב זרימת דם חדש למקומות
  אלו ואנו בעצם מעירים את המקום
  ומחדשים אספקת דם מינרלים וחמצן הכל כך נחוץ לאיברים
  אלו שלא קיבלו מלכתחילה עוד מלפני העיסוי חשוב לציין שלא חייבים לסבול במקרה ואתם חשים אי נוחות או כאבים חזקים למדי יש לומר למעסה ויתכן שעיסוי זה
  אינו מתאים לכם בשלב זה .

 14. 100,000 Backlinks only $10,Subject to data from ahrefs.com.After paid $10 by PayPal (My PayPal:helloboy1979@gmail.com),Tell me your URL, email and comment content.I will complete the task within ten days.But It may take up to a month for the data updated from ahrefs.com.

 15. אם ברצונכם בבחורה בלונדינית, שמנה, רזה, אתיופית או כל פנטזיה
  אחרת שמעניינת אתכם, דירות דיסקרטיות נהריה והזמנת עיסוי אירוטי בנתניה
  הוא לגמרי המקום הנכון לממש את הפנטזיות האלו.
  אם ברצונכם בבחורה בלונדינית, שמנה, רזה, אתיופית או כל פנטזיה
  אחרת שמעניינת אתכם, בנתניה דירות דיסקרטיות והזמנת עיסוי מפנק אירוטי הוא לגמרי המקום
  הנכון לממש את הפנטזיות האלו. פנטזיה של כל
  גבר. גם אישה וגם גבר יכולים להתאים את עצמם לאופי
  העיסוי שתרצו לקבל בכל הקשור לעוצמת המגע, סוג העיסוי וכן הלאה.

  על פי ניסיון הנערות בשירותי ליווי בהרצליה מעניקות את העיסויים הכי
  טובים. עוצמות העיסויים משתנות מעיסוי לעיסוי וממטפל למטפל.
  זו הסיבה כי אחד העיסויים הנפוצים ביותר הוא העיסוי הרפואי – זה המתמקד ביצירת שינוי פיסי
  ומנטלי. 3.תחום ההתמחות של המעסה – ההמלצה החמה היא לקבל עיסוי במרכז ממעסה
  המתמחה בסוג העיסוי שאתם רוצים לקבל.
  הוצאתי לחופש את העסק שלי-אני עוסק בשיפוצי בתים- וירדתי עם
  אגי דרומה , לפלורידה החמה.
  את המסאג’ אפשר לקבל גם בזוג.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *